Kiralık Palyaço, Palyaço Kiralama, Palyaço Servisi, Palyaço Hizmetleri, Doğum Günü Palyaço Kiralama Hizmeti
Ana Menü
Çevrimiçi Kullanıcılar
Çevrimiçi Ziyaretçiler: 1

Çevrimiçi Üyeler: 0

Toplam Üye Sayısı: 2
En Yeni Üye: admin
Resimler
Hoş Geldiniz
Sitemize Hoş Geldiniz Organizasyon Sektöründe 11'inci Yılımızı Kutluyoruz. Palyaço Kiralama, Doğum Günü Palyaçoları, Palyaço Organizasyon Doğum Günü Palyaçosu, Palyaço Servisi gibi tüm hizmetler için arayabilirsiniz.
Son Organizasyon
Doğum Günü Palyaçosu 150TL - Palyaço Kiralama + İçi Dolu Pinyata Sadece 200TL

Doğum Günü PalyaçoDoğum günü organizasyonlarınız için palyaço kiralama firması arıyorsanız sizler için çok özel palyaço paketleri hazırladık… İstanbul avrupa ve anadolu yakası olmak üzere istanbul daki bütün semtlerine doğum günü palyaço hizmetimizden yararlanabilirsiniz… Dilerseniz doğum günü palyaçosu ile süsleme ve pinyata hizmetimizdense yararlanabilir ve sihirbaz kiralama gibi bir çok seneklerimizle kendi doğum günü paketinizi oluşturabilirsiniz…

DOĞUM GÜNÜ PALYAÇO KİRALAMA PAKETİ 1

1 Adet Doğum Günü Palyaçosu

Sosis Balon Dağıtımı ( kılıç, şapka, kanat, ahtapot, zürafa, köpek gibi şekiller )

Yüz Boyama Aktivitesi ( kedi, zürafa, köpek, kedi, palyaço, bıyık, örümcek adam, batman, prenses, Galatasaray, Fenerbahçe, Trabzon spor )

Oyun ve Yarışmalar ( mantar toplamaca, halka atmaca, bowling, yağ satarım bal satarım, halat çekmece, sandalye kapmaca vb.)Palyaço Kiralama

Hediye Dağıtımı ( Defter etiketi, buzdolabı yapışkanı, müzik disko cd )

2 Saat Doğum Günü Palyaço Fiyatı 150 TL 3 Saat 200 TL

Doğum Günü Palyaçoları – Doğum Günü Palyaçosu – Doğum Günü Palyaço

DOĞUM GÜNÜ PALYAÇO + İÇİ DOLU PİNYATA PAKETİ 1

1 Adet 75 Parça İçi Dolu Pinyata ( çikolata, sakız, lolipop şeker, araba, saç tokası

1 Adet Doğum Günü Palyaçosu

Sosis Balon Dağıtımı ( kılıç, şapka, kanat, ahtapot, zürafa, köpek gibi şekiller )

Yüz Boyama Aktivitesi ( kedi, zürafa, köpek, kedi, palyaço, bıyık, örümcek adam, batman, prenses, galatasaray, fenerbahçe, trapzon spor )

Oyun ve Yarışmalar ( mantar toplamaca, halka atmaca, bowling, yağ satarım bal satarım, halat çekmece, sandalye kapmaca vb.)

Hediye Dağıtımı ( Defter etiketi, buzdolabı yapışkanı, müzik disko cd )

2 SAAT PALYAÇO + PİNYATA FİYATI 200 TL 3 SAAT PALYAÇO + PİNYATA FİYATI 250 TL

Doğum Günü Sihirbaz ve Palyaço Servisi

Sihirbaz KiralamaDoğum Günü Palyaçoları, palyaço kiralama hizmeti İstanbul genelinde de ise ekibimize doğum günü mekanına kolayca yönlendirebiliriz. Sadece palyaço hizmeti veren bir firma değiliz sizlere bir çok konu hakkında yardımcı olabiliriz. Mesela bir pamuk şekerci yada mısırcı istemiyorum diyorsanız güzel bir doğum günü organizasyon hizmeti sizler için gerçekleştirebiliriz.  En uygun sizler için Palyaço Kiralama Paketleri merak ettiyseniz muşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Palyaço organizasyon, doğum günü palyaçoları gibi her alanda sizler için kreşlere, açılışlara, doğum günü partileri, kutlama gibi her yere en iyi en güler yüzlü palyaçolar gideriyoruz.  İstanbul doğum günü palyaço kiralama konusunda her yere sizlere destek için animatör göndermekteyiz. Yaş günü kutlamaları, eğlenceleri, partileri için güler yüzlü ve deneyimli palyaço ekibimiz sizlere sadece 02122111163 telefon hatta kadar uzaklığındadır.

Palyaço Kiralama

Doğum Günü PalyaçolarıÖzek eğitimli olarak Doğum Günü Organizasyonları na gönderdiğimiz palyaço kiralama servisi ekibimiz sizlere eğlenceleriniz için animasyonlar gerçekleştiriyor. Bay ve Bayan Palyaço Servisi, doğum günü organizasyonları için size parti eğlencelerinizde çocuklara unutulmaz bir doğum günü gerçekleştiriyor. Doğum günü sihirbazı, pinyata patlatmaca oyunu, palyaço hizmeti bu saydığımız hizmetleri firmamız tarafından sağlanmaktadır. Palyaço Kiralama fiyatlarını ve paketlerini merak ediyorsanız size en uygun paketi bizi arayarak öğrenebilirsiniz.  45 dakika gösteri yapan uzman Sihirbaz Kiralama servisi ile sizde çocuğunuz için farklı bir doğum günü organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Amaç olarak profesyonel ekip ile çalışığ tüm doğum günü partileri için kusursuz organizasyonlar gerçekleştiriyoruz. Örnek olarak parti kutlama organizasyonları için palyaço, pinyata, süsleme lerden oluşan bir palyaço kiralama önerebiliriz. Büyük bir organizasyon için palyaço paketi düşünüyorsanız akasından pamuk şeker, mısır, masa sandalye, sihirbaz gibi bir çok örnekler verebiliriz.

Doğum Günü Animatör ve Palyaço Kiralama Hizmetinde Fark Yaratıyoruz.

Palyaço ServisiHerkes çocuğu için Doğum Günü Palyaçosu ile daha çok eğlensin doğum gününde koşsun eğlensin ister. Bu etapla iyi bir palyaço kiralama firması ile çalışırsanız istekleriniz hayal olmaktan çıkar ve gerçek olur. Animasyon Firması olarak biz çocuk doğum günü partisi için en eğlenceli, Palyaço ile sizlere unutulmaz bir gün sunuyoruz. Florya Palyaço Kiralama bu semt için animasyon grubumuz kolaylıkla gelmekte ve yol sorunu yaşamaktadır. Sünnet Düğünü Palyaçoları düğün içerisinde çocukları ayrı bir yere toplayıp onlara neşeli oyunlar ve hediyeler dağıtmaktadırlar. Palyaço Organizasyon hizmeti verirken biz animatörlerimiz konusunda çok dikkatliyizdir. Her konuda bizim istediğimiz gibi çocuklara yönelik etkinliklerde başarılı ise ekibimize alınır ve Doğum günü, sünnet düğünü gibi yerlere palyaço kiralama hizmeti veriyoruz.

Palyaço Hizmeti ile Mutlu Çocuk Doğum Günleri

Palyaço ServisiPalyaço Kiralama Firmaları arasında ilklerden olan rb palyaço İstanbul da çoğu firmaya animasyon konusunda öncü olmuştur. Rb Palyaço Firması kurucuları ilk otellerde animasyonlar gerçekleştirerek bu şirketin büyümesinde en büyük etkendir. Otel animasyonlarında gerçekleştiren bowling, halat çekmece, mantar toplaca gibi bir çok oyun aslında havuz oyunlarından biridir. Günümüze kadar gelen bu oyunlar 15 sene önce bodrum, marmaris gibi bir çok otelde oynanmaktaydı. Rb Palyaço ise bugün çocuk doğum günü organizasyonu, için etkinliklere katarak eğlence organizasyonları gerçekleştirdik. Rb palyaço sünnet düğünü, düğün organizasyonu, doğum günü gibi etkinliklere, Palyaço hizmeti gerçekleştirmektedir. Sizinde düğün veya sünnet için bir palyaço kiralama firmasına ihtiyacınız varsa doğru seçim için lütfen bizi arayın. Palyaço Organizasyon Firması olarak tüm etkinlik ve organizasyonlarınıza biz talibiz. İstanbul Palyaço Kiralama Firmaları arasında rb palyaço farklı animasyonları ve animatörleri ile en eğlenceli doğum günü partisi sizin olabilir. Açılış Organizasyonu içinse kostümlü kostümsüz olarak, Palyaço grubumuz broşür dağıtımı gibi hizmetler gerçekleştiriyor.

Palyaço Organizasyon Servisi ile İstanbul da Her yerdeyiz.

Palyaço, konusunda doğum günü partilerine giden ve bize teşekkür getiren tüm çalışanlarımıza tebrik ederiz. Doğum günü palyaçosu her zaman gördüğünüz gibi olmaz biz sizin için en iyi ekiplerden oluşan, Doğum Günü PalyaçolarıDoğum Günü Palyaçoları ile evinize kadar servis ediyoruz. En ucuz Palyaço Kiralama, evet çok ucuz alabilirsiniz ama rb palyaço ekibi gibi olmayabilir. Palyaço yu biz en uygun fiyatlarla ve işi bilen elemanlarla sizlere gönderebiliriz. Kağıthane Palyaço Kiralama bize çok yakın bir semt olup sizlere bu konuda üst düzeyde yardımcı olabiliriz. Palyaço Kiralama 90TL evet yanlış duymadınız en ucuz palyaço fiyatıdır bu İstanbul organizasyon şirketleri arasında biz gerçekleştiriyoruz. Palyaço Servisi konusunda önce firma olmak ile kalmıyoruz sizin için kaliteli ve animasyon konusunda deneyimli eleman temini yapmaktan mutluluk duyuyoruz. İstanbul Palyaço, için semtiniz nerede bize bildirin Anadolu yakası, mı o zaman hemen bir, Palyaço gönderelim üstelik sadece bir telefon ile… Bayan Palyaço Kiralama servisinde herkesin yapamadığını biz yapıyoruz. Çocuk doğum günü partisinde 110tl ye 2 saat boyunca çocuklar için inanılmaz eğlenceler, oyunlar, yüz boyamalar hepsi birlikte, Palyaço Hizmeti 110TL gönderelim.

İstanbul Palyaço Kiralama Hizmeti

 Doğum Günü PalyaçoPalyaço, çocuk doğum günü için en etkili çözümler rb, Palyaço da sizleri bekliyor. Sarıyer Palyaço Kiralama Firması mı arıyorsunuz pinyata, süsleme ürünleri gibi ürünlerimizde mevcuttur. En profesyonel Palyaço Servisi ile İstanbul ve semtleri için hizmetimiz mevcuttur. Dünya da artık Palyaço Kiralama artık çok moda sizde tüm dünyaya ayak uydurmak ve palyaço hizmeti almak için bizi arayabilirsiniz. Doğum Günü Palyaçoları evet bu hizmet artık çocuk partileri ve kreş organizasyonu için çok moda oldu. Ama Palyaço Kiralama hizmeti alırken nelere dikkat etme gerekir bunu biliyormuşsunuz. Kiralama hizmeti aldığınız, Palyaço Firması referanslarını kontrol etmeli kaç yıldır bu hizmet alanında faaliyet göstermekte bunlara mutlaka dikkat etmelisiniz. Palyaço, açılış organizasyonu, parti organizasyonu, hediye servisi gibi birçok alanda hizmet veren ajansımız sizin için her hizmeti tek bir Palyaço firmasından almanızı sağlamanın gururunu yaşıyor. Palyaço değil, çocuk masa sandalye takımı kiralama, Palyaço pinyata, kostümlü animasyon grubu bunları bizden temin etmek bir telefon kadar kolay. Konfeti, Palyaço evet bunları doğum günü süsleri yanı, Palyaço konusunda her şeyi kiralama firması olarak temin ediyoruz.

Eğitmen Koleji Okul Organizasyon Hizmeti ve Palyaço Kiralama Servisi

Palyaço Kiralama Servisi05.17.2013 tarihinin de bizimle irtibata geçen müşterimiz Yılsonu okul şenliği planladıklarını ve çocuklarında bu organizasyonda doyasıya eğlenmesini istedi. Okul organizasyon hizmeti için sihirbaz kiralama, balon süsleme dekorasyonu, palyaço hizmeti, pamuk prenses ve sindirella kostümlü oyun ablası, çocuklara baskılı balon dağıtımı, içi dolu pinyata, pamuk şeker arabası ve popcorn arabası kiralama hizmetinde anlaştık. Palyaço ekibimiz etkinliklerde çocuklara yarışmalar yaptırdı. Kostümlü oyun ablası yüz boyama figürleri ve baskılı balonların çocuklara dağıtımını sağladı. Sihirbaz gösterisinde ise 45 dakika boyunca inanılmaz gösterileri ile küçük büyük herkesi büyüledi. Pamuk şeker ve patlamış mısır dağıtımı yapan osmanlı kostümlü animatörlerimizin ücretsiz olarak dağıtıkları patlmış mısır ve pamuk şekerle konukların ağızları tatlandı. Eğitmen Koleji yetkililerine Okul organizasyon ve palyaço kiralama şirketleri arasından firmamızı tercih ettikleri ve onurlandırdıkları için ekibimizle birlikte teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Daimi müşterimiz Sarıyer Memet Restourant Bu kezde Sünnet Organizasyonu İçin Palyaço Kiralama talep etti.

Palyaço Kiralama11 Yıllık müşterimiz Sarıyer memet restoran yetkililerinden Akyan bey her zaman olduğu gibi İstanbullun en iyi palyaço servisi ile hizmet verdik. Organizasyon konusunda daima titiz davranan ve titiz hizmet bekleyen müşterimiz Aykan bey e yüzlerce organizasyonun ardından bu kez de sünnet organizasyonu için palyaço hizmeti verdik. Kendisi gibi sayısız müşterimizin tercihini kazanma sebebi, Palyaço Hizmeti denilince ilk akla gelen isimlerden biri Rb Palyaço. Sünnet organizasyonu için görevlendirdiğimiz Palyaço sünnet düğününde çocuklara yüz boyama figürleri, balondan şekiller ve çocuklar içinde bir çok yarışma yaparak Palyaço hizmetini tamamladı. Sarıyer memet restaurant yetkilerine Palyaço kiralama ve sünnet düğünü firmaları içinden bizleri seçtikleri için teşekkür etmeyi bir borç biliriz.

Öyküm Ana Okulu Palyaço ve Açılış Hizmeti

İstanbul Çekmeköy Palyaço Kiralamade 3 katlı muhteşem dekoruyla, çok geniş deneyimli öğretmen kadrosuyla Öyküm Anaokulu rakiplerine fark yaratacak şekilde hizmet vermeye başladı. Öyküm Anaokulu yetkileri alışılmışın dışında açılış gününe özel bizden şık bir açılış organizasyonu, ayrıca kokteyl hizmeti istedi. Biz de istekleri doğrultusunda yüz boyama aktivitesi, logo baskılı balon dağıtımı, oyun abisi ve ablası için 4 adet Animatör görevlendirdik, kokteyl hizmetinde ise, meşrubat ve içecek için 2 garson görevlendirdik. Okulun dış cephesini tepeden aşağıya kadar dört renk zincir balon süsleme yaparak renklendirdik. Bahçedeki oyun alanını da balon renklerine uygun şekilde kiraladığımız masalar üzerine beyaz örtü, renkli taş, tüllerle süsledik. Sandalyeleri yine alana uygun olarak beyaz örtü ve mor fiyonklarla giydirdik. Mekânın içini ise papatya balonlar ve beyaz tüllerle süsledik. Palyaçolarımız ses sistemi eşliğinde oyun alanlarında dans edip oyunlar oynattı. Öyküm Anaokulu yetkili ve öğretmenlerine İstanbul anadolu yakası palyaço kiralama firmaları arasından bizleri seçtikleri için teşekkür ediyor ve yeni şubelerinin hayırlı olmasını diliyoruz.

Beykoz da Eğlenceli Bir Piknik ve Palyaço Organizasyonu

Palyaço AnimasyonlarıGeçtiğimiz günlerde müşterilerimizden Fehmi Bey in piknik organizasyonundaydık. Piknik Organizasyonunda bizden palyaço kiralama, animasyon grubu, ses sistemi kiralama, şişme piknik oyun parkı, sunucu animatör, çocuk masa ve sandalye takımı gibi hizmetler talep etti. Piknikte A dan Z ye her şeyi planladığımız pikniğimiz çok eğlenceli geçti. Bu organizasyonda Animasyonlu Yiyeceklerden Şıracı ve Patlamış mısır ( Popcorn ) dağıtımı herkesi mutlu etti. DJ imiz kullandığı profesyonel Ses Tesisatı ile herkesi coşturarak dans ettirdi..Palyaço ekibimiz çocuklara özel kurulan ekipmanlarda oyunlar oynattı. Sunucumuz Piknik alanında oluşturduğu çocuk oyun alanında yetişkinlere dart yarışması, halat çekmece, ve çuval yarışı ile herkesin stresini atıp eğlenmesini sağladı. Müşteriniz Fehmi beye Palyaço ve Piknik organizasyonu firmaları arasından bizi tercih ettiği için teşekkür ediyoruz.

Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Kısa Mesajlar
Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

18-08-2013 01:58
Doğum günü animatörleri ile farklı eğlenceler sunan Palyaço grubumuz için hemen arayın.

18-08-2013 01:58
En güzel doğum günü palyaço eğlenceleri rb animatör hizmetin de sizleri bekliyor.

18-08-2013 01:57
Sünnet düğünü ve animasyonları için palyaço animasyon ekibimiz hizmetinizdedir.

18-08-2013 01:57
Tüm organizasyonlara Palyaço Kiralama Servisi ve Balon Süsleme hizmetimiz mevcuttur.

18-08-2013 01:57
Siz Doğum Günü için Palyaço mu arıyorsanız rb sizin sevimli animasyon ekibi ile hizmetinizdedir.

Ana Sayfa | Organizasyonlar | Haberler | | Resimler | | Organizasyon |